Promocja: 10% rabatu na cały asortyment dla nowych Klientów! Wpisz kod Start10 w formularzu zamówienia

Dostawa i płatności

 

DOSTAWA PŁATNOŚCI

 

DARMOWA DOSTAWA

Bez względu na kwotę, wszystkie zamówienia złożone w naszym systemie są dostarczane bezpłatnie na terenie całego kraju.

 

TERMIN REALIZACJI

Aby zagwarantować szybką wysyłkę Twojego zamówienia, zwracaj uwagę na informacje umieszczane przy produktach. Każdy z nich opatrzony jest komentarzem, zawierającym datę wysyłki oraz godzinę, do której należy złożyć i opłacić zamówienie, aby paczka do Ciebie została nadana we wskazanym terminie.

 

SPEDYCJA

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem różnych firm kurierskich, najczęściej: UPS, GLS i DHL. Nie zapewniamy możliwości wskazania konkretnej firmy. Sami wybieramy firmę spedycyjną, która w danej chwili najszybciej zrealizuje dostawę Twojego zamówienia.

 

PAKOWANIE

Wszystkie paczki, które wysyłamy, są odpowiednio zabezpieczane. Zamówienia umieszczamy w opakowaniach kartonowych, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia.

 

 

PAYU 

Korzystaj ze sprawdzonych form płatności – ureguluj należność za zamówienie kartą kredytową lub przelewem bankowym online.

 PRZELEW TRADYCYJNY

Zapłata przelewem na konto:
- w tytule prosimy podać numer zamówienia:

ING 34 1050 1139 1000 0092 2556 9483

KLEKS Michał Ornatek, ul. Zaruskiego 6/4, 85-794 Bydgoszcz

 

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM

Odbiór osobisty zamówienia i uregulowanie gotówką należności za nie są możliwe w dniu kolejnym po deklarowanej na stronie dacie wysyłki od godziny 12.00.

Punkt osobistego odbioru przesyłek:

Projektodruk.pl, ul. Szumana 17, 85-796 Bydgoszcz

Wskazówka: aby dotrzeć do nas z właściwej strony budynku do nawigacji wpisz "projektodruk.pl" zamiast adresu :) Albo skorzystaj z poniższej pinezki:

Kliknij, a mapy Cię do nas poprowadzą :D