Terminy realizacji

Czas realizacji podany jest w dniach roboczych i znajduje się na karcie każdego produktu, pod polami wyboru nakładu zamówienia.

Czas realizacji zlecenia liczymy od daty złożenia zlecenia oraz przesłania do nas poprawnych plików do druku. Jeśli Klient złożył zamówienie i dostarczył poprawnie przygotowany plik po godzinie 10.00, czas realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego.

Koszty dostawy

Darmowa dostawa na terenie całej Polski na wszystkie zamówienia powyżej 50 zł.

Przesyłka kurierska
Realizacja wysyłki zamówienia w sklepie internetowym ProjektoDruk.pl odbywa się pośrednictwem firm kurierskich: GLS oraz UPS na terenie całego kraju. Przesyłki zazwyczaj dostarczane są następnego dnia roboczego od daty wysłania.
 
 
 
Odbiór osobisty
Istnieje możliwość odbioru osobistego w biurze handlowym firmy w Bydgoszczy przy ulicy Przemysłowej 8/213 (Bydgokie Centrum Biznesu).
 
 
 Rodzaj płatności
Koszt przesyłki
Darmowa dostawa od zamówienia powyżej
 Płatność przelewem lub za pośrednictwem
 płatności on-line (przedpłata)
15 zł50 zł
 Odbiór osobisty0 zł0 zł

UWAGA!Czas realizacji zlecenia liczymy od daty złożenia zlecenia oraz przesłania do nas poprawnych plików do druku. Jeśli Klient złożył zamówienie i dostarczył poprawnie przygotowany plik po godzinie 10.00, czas realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego.

Termin realizacji nie uwzględnia czasu dostarczenia paczki przez kuriera.