Druk

Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Ulotki

  Ulotki reklamowe to jeden z najpowszechniejszych nośników reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Tani druk gwarantuje dotarcie do szerokiego grona klientów w niskiej cenie. Proponujemy ulotki w różnych formatach(od A6 do A3) na różnej gramaturze papieru.

 • Ulotki składane

  Ulotki składane / falcowane to popularny produkt stosowany często przy gazetkach, folderach itp. Podział na strony powoduje zwiększenie możliwości umieszczenia tekstów / stronicowania. Ulotki drukujemy i falcujemy na 2 lub 3 razy od formatu A3 do A5.

 • Plakaty

  Plakaty często stosowane są do promocji imprez, produktów, osób. Drukujemy w formatach od A3 do A1, co gwarantuje dobrą widoczność nie tylko przy stosowaniu wewnątrz, ale i na zewnątrz.

 • Wizytówki

  Wizytówki to podstawowy i obowiązkowy druk w każdej prowadzonej działalności. Pozwala na nawiązanie kontaktu z klientami, dostawcami. Drukujemy wizytówki w formatach 90x50 mm oraz 85x55 mm. Wiele dodatkowych opcji uszlachetnienia pozwala na pełne dostosowanie produktu do naszych potrzeb.

 • Karty biznesowe, Kalendarzyki listkowe

  Karty biznesowe, Kalendarzyki listkowe to inna forma wizytówki. Wymiar 85x55 mm oraz zaokrąglone rogi sprawiają, że prezentują się one bardzo elegancko. Stosowane często jako wizytówki, karty rabatowe, kalendarzyki listkowe. Wiele dodatkowych opcji uszlachetnienia pozwala na pełne dostosowanie produktu do naszych potrzeb.

 • Papier firmowy

  Papier firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych firmy, które umacniają wizerunek firmy. Drukowany na wyższej jakości papierze o gramaturze 90g gwarantuje lepszy odbiór wśród klientów jak i pracowników firmy.

 • Notesy reklamowe

  Notesy reklamowe to podstawowy element każdego biura. Często stosowane do robienia szybkich notatek lub też na na szkoleniach i konferencjach. Drukowane na wysokiej jakości papierze 90g gwarantują świetny odbiór przez użytkownika.

 • Teczki ofertowe

  Teczki ofertowe często stosowane są do prezentacji oferty firmy. Tak złożona oferta podnosi jej atrakcyjność i umacnia markę firmy. Używane również do przechowywania i segregacji dokumentów. Różne formy uszlachetnienia pozwalają dostosowanie teczek do swoich potrzeb.

 • Katalogi szyte

  Katalogi to sposób na prezentację oferty / produktów firmy. Duża i przejrzysta oferta przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Proponujemy szeroką ofertę wyboru ilości stron, papieru, uszlachetnienia, co pozwala wybrać odpowiedni druk dla siebie.

 • Koperty firmowe

  Koperty firmowe z nadrukiem są niezbędnym elementem każdego biura wysyłającego duże ilości przesyłek listowych. Przyspieszają czas przygotowania przesyłki i przyciągają uwagę odbiorców, dzięki możliwości dowolnego nadruku w pełnym kolorze. Koperty są fabrycznie zadrukowane od wewnątrz na kolor jasnoszary, aby zapewnić nieprzezroczystość koperty.

 • Podkłady na biurko

  Podkłady na biurko zwane również planerami to niezastąpiony element każdego biurka. Pozwala na szybkie zrobienie notatki lub zaznaczenia ważnej daty. Jest długotrwałym nośnikiem reklamy firmy.

 • Kalendarze biurkowe

  Kalendarze biurkowe to świetna forma reklamy używana całorocznie. Drukujemy kalendarze z nadrukowanym lub odrywanym kalendarium.

 • Kalendarze trójdzielne

  Kalendarze trójdzielne to jedne z najbardziej efektywnych i estetycznie wyglądających form reklamy. Wypukła główka i trzy duże kalendaria gwarantują dużą użyteczność i podnoszą prestiż firmy.

 • Kalendarze Listowane

  Kalendarze Listowane to popularna metoda całorocznej reklamy. Druk w dużych formatach gwarantuje widoczność tego nośnika w każdym miejscu.

 • Bajki Personalizowane

  Bajki personalizowane to książki, w których głównym bohaterem jest konkretne DZIECKO! Produkt przygotowywany pod konkretne zamówienie - nie kupisz jej w żadnej księgarni. Głównym bohaterem opowieści jest dziecko - Imię i Nazwisko zawarte w tytule jak i w trakcie opowiadania, sprawia że jest to produkt wyjątkowy, który mała pociecha zapamięta na zawsze - w końcu to bajka o nim!